Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

DSA Investment S.A.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
We współpracy z Votum Robin Lawyers S.A. pomagamy osobom z kredytem frankowym w walce z bankami. Zatrudniamy doradców klienta i menadżerów w całej Polsce.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy liderem w branży, posiadamy największy portfel klientów w Polsce i duże możliwości adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz stabilnego i wypłacalnego partnera, który dostarczy Ci bazy klientów.
Sprzedawca

Działasz skutecznie, a w zamian oczekujesz ponadprzeciętnych dochodów?

Aplikuj już teraz i zacznij pomagać poszkodowanym przez nieuczciwe podmioty rynku finansowego!

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów indywidualnych dostarczonych przez firmę
  • wstępna weryfikacja umowy klienta i przedstawienie odpowiedniej oferty
  • obsługa potencjalnych klientów wstępnie zainteresowanych ofertą
  • sprzedaż bezpośrednia lub zdalna
  • obsługa posprzedażowa Klientów

Jeśli dołączysz do nas otrzymasz:

  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy
  • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie)
  • rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy
  • pełne wsparcie merytoryczne
  • jasne zasady współpracy, wynagrodzenia i przejrzystą ścieżkę kariery
  • udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. egzotyczne wycieczki
  • wsparcie w dotarciu do klientów
  • pełną obsługę prawną pozyskanych klientów
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport

Od kandydatów wymagamy:

  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem
  • zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • uczciwości i zaangażowania
  • realizacji celów sprzedażowych
  • prawa jazdy kategorii B
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży bezpośredniej będą dodatkowym atutem

Pracując z nami pomagasz i zarabiasz!

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • ZAROBKI adekwatne do zaangażowania
  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy
  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudniania
  • SATYSFAKCJĘ i zadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń i zgód:

  • Oświadczam, iż zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej, która stanowi integralną treść ogłoszenia o pracę
  • W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez DSA Investment S.A. prosimy o umieszczenie następującej zgody:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez DSA Investment S.A. przez okres 1 roku od zakończenia aktualnej rekrutacji (do dnia 12.01.2022 r.).

UWAGA!!! W przypadku braku umieszczenia ww. zgód i oświadczeń, przesłane dokumenty zostaną usunięte.

Ogłoszenie archiwalne