Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Greenpoint S.A.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szwajcarska 14

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu

  • sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, komputera

  • dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wysoka kultura osobista

  • doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym plusem

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju, awansu oraz zdobywania nowych doświadczeń

  • zniżki na produkty oferowane przez markę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

GREENPOINT S.A to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś posiadamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Jeśli interesuje się modą a obsługa klienta nie sprawia Ci problemu, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wspólnie z nami markę odzieżową Greenpoint.

Przewiń do profilu firmy

Greenpoint

  • prawie 30 lat doświadczenia w branży modowej

  • 187 sklepów w Polsce

  • 560 miejsc pracy