Logo Pracuj.pl

Sprzedawca – Poznań, C.H. Stary Browar

Solar Company S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Solar Company S.A.

Półwiejska 42

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Sprzedawca Sklepu Solar, to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta, będąca zarówno sprzedawcą jak i doradcą klienta, współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz kontakt z ludźmi i pasjonuje Cię moda

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę na 3/4 etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany system motywacyjny
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Rozwój w zakresie: profesjonalna obsługa klienta, stylizacja, ekspozycja
  • Możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • Rabaty na zakupy w sklepach firmowych Solar
  • Strój służbowy z bieżącej kolekcji Solar

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • umowę o prace
  • program prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe

Sprzedawca – Poznań, C.H. Stary Browar, Półwiejska 42, Poznań