Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Produktów Finansowych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 02.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy polską siecią detaliczną, specjalistą w sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego.

    Stale się rozwijamy. Aktualnie pod marką RTV EURO AGD działa już ponad 215 sklepów, sklep internetowy, sieć logistyczna i Centrala. Co roku otwieramy sklepy i zatrudniamy nowych pracowników. Już dziś jest ich ponad 4500!

    Chcemy być profesjonalnym doradcą dla naszych Klientów - dlatego szukamy ludzi, którzy lubią ludzi.

    Myślisz, że praca w EURO to tylko sprzedaż? Nic podobnego! Szukamy ludzi z pasją, nie tylko do sklepów, ale też do Contact Center, Logistyki, IT i Centrali.

    Dołącz do nas!

    Nasze obecne wyzwanie, to:

    SPRZEDAWCA PRODUKTÓW FINANSOWYCH - KASJER

    top
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres zadań:

    • sprzedaż produktów finansowych (kredyty ratalne, pożyczki)
    • profesjonalna obsługa Klientów
    • obsługa kasy fiskalnej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • pozytywnego nastawienia na Klienta
    • umiejętności obsługi komputera
    • mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej i znajomość produktów finansowych

    Wszystkim pracownikom oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość poznania wysokich standardów obsługi klienta
    • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

    Bydgoszcz

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

    www.euro.com.pl