Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca Produktów Świeżych

POLOmarketO firmie

POLOmarket

Budziszyńska 107

Wrocław

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 6.500 osobom.

POLOmarket poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Budziszyńska 107

Zadania:

  • obsługa klientów przy ladzie mięsnej
  • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów
  • dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • podstawowa znajomość elementów mięsa

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • pracownicza karta zniżkowa
  • pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, prywatna opieka medyczna)
  • dodatek motywacyjny

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV !

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Ogłoszenie archiwalne