Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych

EurofinanceO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa według standardów firmy

  • Analiza działań konkurencji

  • Szeroko rozumiane działania promocyjne oraz prospectingowe

  • Bieżące raportowanie do kierownika

Nasze wymagania

  • Niekaralność

  • Determinacja i nastawienie na realizacje celów sprzedażowych

  • Samodzielność

  • Kreatywność

  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + prowizję + premię w zależności od osiąganych wyników

  • Wsparcie Call Center

  • Portfel klienta

  • Wsparcie merytoryczne oraz cykl szkoleń

  • Narzędzia ( laptop, telefon, drukarkę)

  • Zdobycie cennego doświadczenia

  • Możliwość współpracy z 11 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Eurofinance

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie do potrzeb danego klienta.

Przewiń do profilu firmy