Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych/Pracownik Biurowy

EurofinanceO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w placówce

  • Umawianie spotkań

  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów

  • Monitorowanie spłat należności

  • Raportowanie wyników

  • Administrowanie bazą danych

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • Zaangażowanie, kreatywność, skuteczność

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie arkuszy kalkulacyjnych Excel)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + prowizję

  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole

  • Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia

Eurofinance

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie do potrzeb danego klienta.

Przewiń do profilu firmy