Sprzedawca

SMYK

SMYK

Aleja Wojska Polskiego 10

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

U nas będziesz odpowiadał za profesjonalną obsługę Klienta, ponieważ dla nas Klient jest najważniejszy. Pracę z towarem, aby każdego dnia był pełny dostęp do naszej oferty i ustanawianie nowych rekordów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • W kontakcie z ludźmi czujesz się jak “ryba w wodzie”

  • Lubisz pracować raz rano, a innego dnia po południu – w miarę możliwości dopasujemy grafik do Twoich potrzeb

  • Chętnie się uczysz i poszukujesz nowych informacji

To oferujemy

  • Dostaniesz umowę o pracę (stałe wynagrodzenie + premia)

  • Jeśli zechcesz, AWANSUJESZ – możesz rozpocząć swój rozwój w Akademii Smyka

  • Będziesz się szkolić, aby rozwijać swój potencjał

  • Zadbamy o Twoje zdrowie - otrzymasz prywatną opiekę medyczną

  • Święta, urlop wspieramy pakietem socjalnym

  • Jeżeli zechcesz - dofinansujemy Ci kartę Multisport

  • Uzyskasz preferencyjne ceny na zakupy w sieci Smyk

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Przewiń do profilu firmy