Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

CARRY Sp. z o.o.O firmie

  • Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • miła oraz profesjonalna obsługa klienta
  • praca z produktem (dbanie o standardy VM)
  • obsługa kasy

Nasze wymagania

  • jesteś komunikatywny oraz nastawiony na pracę z ludźmi
  • angażujesz się w powierzone obowiązki
  • chcesz zdobyć doświadczenie w marce modowej - APLIKUJ!

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • zniżki pracownicze na produkty firmowe
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • kilka ścieżek rozwoju i awansu w zależności od Twoich chęci i predyspozycji

Benefity

  • premie uznaniowe
  • rabaty na zakupy pracownicze

Carry Sp. z o.o. Firma CARRY działa od 30 lat działa w branży modowej, mamy ponad 100 sklepów i 1000 pracowników. Łączy nas pasja i energia do wspólnej pracy, razem tworzymy naszą markę.

Szukamy osoby energicznej, komunikatywnej, która chce zdobyć nowe doświadczenie. Jesteśmy firmą angażującą się w rozwój i szkolenia, stawiamy na nasz ambitny zespół, zauważamy i doceniamy.

Sprzedawca, Rybnik