Ta oferta pracy jest nieaktualna od 643 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - rynek części do samochodów ciężarowych

  • Szczecin, Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamiczną rozbudową sieci handlowej Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A. – lidera na rynku części samochodowych oraz członka europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR, poszukujemy do oddziałów, kandydatów do pracy na stanowisko:

    Sprzedawca-rynek części do samochodów ciężarowych
    Miejsce pracy: Szczecin/Stargard

    Opis stanowiska:

    • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych,
    • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach,
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomości branży motoryzacyjnej rynku RPU
    • Zdolności w pozyskiwaniu wiedzy technicznej
    • Doświadczenia w kontaktach z klientami
    • Umiejętności obsługi takich programów jak: pakiet MS Office, środowisko Windows
    • Otwartości i elastyczności na nowe wyzwania
    • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
    • Atrakcyjną formę wynagrodzenia powiązaną z wynikami
    • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
    • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wybranych stanowiskach
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV i LM.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.