Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Calz Polska sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Calz Polska sp. z o.o.

Aleja Majora Wacława Kopisto 1

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta;
  • Udzielanie porad w doborze produktów;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu;

Nasze wymagania

  • Motywacją do osiągania postawionych celów;
  • Dobrą organizacją pracy własnej;
  • Otwartością i gotowością do pracy z zespołem i klientami;

To oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałego wynagrodzenia i systemu premiowego uzależnione od wyników pracy;
  • Dostępu do karty Multisport;
  • Bezpłatnej prywatnej opieki medycznej;
  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group;
  • Szkoleń wspomagających rozwój kompetencji zawodowych;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie z managerem

Marki CALZEDONIA GROUP posiadają włoskie DNA. Słynną z produkcji i sprzedaży bielizny, wyrobów pończoszniczych, strojów kąpielowych oraz odzieży. Unikalny styl naszych produktów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia.

Jako Calz Polska poza sklepami stacjonarnymi, rozwijamy również internetowe kanały sprzedaży, docierając do wszystkich Klientów na terenie całego kraju. Dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta, aby sprostać wszelkim jego potrzebom. Chcemy wspólnie z naszym Działem Sprzedaży Internetowej budować zaufanie oraz trwałe relacje z naszymi klientami. Wierzymy, że dzięki tworzeniu silnej sieci omnichanel możemy poszerzać grupę entuzjastów naszych marek.

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz sposób funkcjonowania Działu Customer Service. Na każdym etapie możesz liczyć na realne wsparcie ze strony doświadczonej kadry managerskiej.

Zdobądź pracę w stylu CALZEDONIA!

Szukamy właśnie Ciebie!

Aktualnie na świecie mamy ponad 4600 sklepów i jesteśmy obecni w 53 krajach. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.

Twórz z nami włoską historie mody w komercyjnym podejściu i wyślij nam swoje CV!

Sprzedawca, Aleja Majora Wacława Kopisto 1, Rzeszów