Oferta pracy

Sprzedawca Salonu Kazar

KAZAR Group Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi

  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie

  • Przyjmowanie dostaw

  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu

Nasze wymagania

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

  • Odznaczasz się wysokim poziomem kultury osobistej

  • Wyróżniasz się otwartością w nawiązywaniu kontaktów

  • Praca w grupie sprawia Ci przyjemność

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży modowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie

  • Realną ścieżkę kariery

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • obuwie i odzież służbowa

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy