Oferta pracy

Sprzedawca samochodów ciężarowych

RedosCo S.A.O firmie

  • Nowy Tomyśl

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
REDOS - dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pojazdów użytkowych. Tworzymy użyteczności, które przekładają się na dynamikę rozwoju klienta. Budujemy razem firmę, w której ważny jest człowiek. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane i zmotywowane do rozwoju.

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Jeżeli:

  • jesteś osobą zmotywowaną do działania;
  • szybko się uczysz i chcesz się rozwijać;
  • optymistycznie podchodzisz do świata i kreatywnie poszukujesz nowych rozwiązań;
  • lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz budować pozytywne, długofalowe relacje;
  • interesuje Cię świat motoryzacji;
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Chciałbyś powyższe umiejętności praktykować w swojej codziennej pracy?

To właśnie Ciebie szukamy!

Zadania na stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż pojazdów użytkowych oraz zabudów;
  • monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • bieżąca i bezpośrednia obsługa Klientów;
  • budowanie z Klientami relacji, opartych o partnerską współpracę.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym;
  • przyjazną atmosferę i uśmiechnięty, współpracujący zespół;
  • stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę;
  • ponadprzeciętne i stabilne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Redos przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy