Logo Pracuj.pl

Sprzedawca Samochodów Dostawczych

DF Grupa PGD - FordO firmie

DF Grupa PGD - Ford

aleja Roździeńskiego 190

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż samochodów dostawczych marki Ford dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Doradztwo w zakresie zabudów specjalistycznych samochodów dostawczych
  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie oferowanych produktów i usług dodatkowych
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • Analizę sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży motoryzacyjnej / mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych
  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klienta
  • Silnej motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów
  • Samodzielności i systematyczności w działaniu
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Min. średniego wykształcenia
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • Silnego ukierunkowania na Klienta i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Dla naszych Pracowników oferujemy zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Centrum Pojazdów Dostawczych Ford Multexim to autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Sprzedawca Samochodów Dostawczych, aleja Roździeńskiego 190, Katowice