Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Hyundai

Grupa PGD - Hyundai Korea MotorsO firmie

Grupa PGD - Hyundai Korea Motors

aleja Powstańców Śląskich 22

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta naszego salonu na wszystkich etapach sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Dbanie o relacje z pozyskanymi Klientami

  • Praca w systemie CRM

  • Analiza trendów rynkowych – działań konkurencji, potrzeb Klientów

  • Terminowe rozliczanie dokumentów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Zaangażowanie w podejmowanie nowych aktywności i wykorzystywanie szans sprzedażowych

  • Pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym oraz trendach w branży

  • Pro kliencka postawa i wysoka kultura osobista

  • Empatia, umiejętność słuchania oraz cierpliwość

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów i wysoką jakość pracy

  • Dobra znajomość MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia importerskie

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Udział w corocznym konkursie Tytany, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Hyundai Korea Motors otwiera w Krakowie nowy autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny.

Jesteśmy częścią Grupy PGD - pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy