Sprzedawca Samochodów Marki Volkswagen/ Volkswagen Samochody Dostawcze (f/m/d)

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Krańcowa 40/42

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja samochodów - statyczna, podczas jazd testowych oraz w przestrzeni online
  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż samochodów oraz dosprzedaż akcesoriów, ubezpieczeń i usług dodatkowych
  • praca w oparciu o wyznaczone cele ilościowe oraz jakościowe z wykorzystaniem narzędzi CRM
  • aktywna praca na przekazanych szansach sprzedażowych oraz aktywnościach własnych
  • pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymanie bazy Klientów salonu
  • zawieranie i procesowanie umów finansowych zgodnie ze zdefiniowanymi wytycznymi
  • codzienna praca nad budowaniem pozytywnego wizerunku salonu oraz marki Volkswagen

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klientów, poparte kilkuletniią pracą na podobnych stanowiskach
  • gotowość do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności sprzedażowych
  • zaangażowanie oraz motywowacja do realizacji celów sprzedażlowych
  • otwartość w kontaktach z ludźmi, łatwość nawiązywania kontaktów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi programu Auto Team i Autostacji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania w oparciu obszary jakościowe i ilościowe
  • stabilność zatrudnienia w firmie będącej częścią Porsche Holding
  • zapewniamy pełen pakiet szkoleń dedykowanych stanowisku Sprzedawcy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • bezpłatną naukę języka angielskiego/niemieckiego w siedzibie pracodawcy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa

Co nas wyróżnia?

  • NAPĘDZA NAS ROZWÓJ. Rozpoczęliśmy działalność jako mała, rodzinna firma, by stać się jednym z największych graczy na rynku motoryzacyjnym.
  • MAMY TEN "DRIVE". Kierując się pasją do samochodów, wspierani przez zaangażowaną załogę, jesteśmy gotowi na wyjście naprzeciw globalnym trendom w mobilności.
  • PAMIĘTAMY O NASZYCH KORZENIACH. Porsche Holding, a w jego ramach, Porsche Inter Auto Polska, nigdy nie zmieniło swojej głównej misji. Jest nią zaspokajanie potrzeb mobilności naszych klientów.

W PIA Polska dotrzymujemy słowa. Żyjemy INTEGRITY!

Integrity oznacza, że z własnego i osobistego przekonania postępujemy właściwie - mając na uwadze odpowiedzialność za naszą firmę, naszych partnerów biznesowych oraz jako członek społeczności.

Oznacza również przestrzeganie i dochowanie wierności właściwym zasadom i wartościom w każdej sytuacji. Również i zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy pod naciskiem lub stajemy w obliczu pokusy zrobienia czegoś, co nie jest właściwe.

Integrity jest tematem dla nas wszystkich. Dla zarządu, członków kadry kierowniczej i pracowników. Każdy z nas jest odpowiedzialny i ma za zadanie reagować oraz nie odwracać wzroku, jeśli dane

postępowanie, polecenie lub działanie nie jest właściwe. Odwaga, by to robić, to ważny element

naszej kultury.

Porsche Inter Auto Polska to sieć salonów samochodowych z wieloletnią tradycją. PIA Polska jest częścią Porsche Holding – właściciela największej w Europie sieci dealerskiej samochodów. W Polsce odpowiadamy za dystrybucję takich marek jak Porsche, Bentley, Audi, Volkswagen (samochody osobowe oraz dostawcze), Lamborghini oraz Škoda. Aktualnie PIA Polska to 7 marek i 26 autoryzowanych salonów w 8 miastach w całej Polsce.

Sprzedawca Samochodów Marki Volkswagen/ Volkswagen Samochody Dostawcze (f/m/d), Krańcowa 40/42, Nowe Miasto, Poznań