Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Nowych

Tandem Sp. z o.o. - Renault Będzin, CzestochowaO firmie

  • Czeladzka 67, Będzin
    Będzin, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tandem Sp. z o.o. - Renault Będzin, Czestochowa

Czeladzka 67

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowych samochodów osobowych, dostawczych,

  • aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych,

  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,

  • pozyskiwanie potencjalnych Klientów m.in. poprzez kontakt telefoniczny, internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych,

  • praca w salonie oraz poza siedzibą firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne, doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta mile widziane,

  • znajomość branży motoryzacyjnej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • terminowe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od indywidualnych wyników w pracy,

  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pracę w stabilnej firmie, z mocną rynkową pozycją,

  • dobre wejście, kompleksowy proces adaptacyjny.

AUTORYZOWANY SALON RENAULT TANDEM SP. Z O.O. Będzin ul. Czeladzka 67

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego Salonu w Będzinie, kandydatów na stanowisko: Sprzedawca Samochodów Nowych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy