Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca samochodów nowych

"NORD AUTO" sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów;

  • Zapewnienie doskonałej jakości obsługi Klienta

  • Diagnozę potrzeb Klientów, zarządzanie procesem ofertowania, finalizację procesu sprzedaży

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych.

  • Ogólna wiedza o samochodach i znajomość nowości motoryzacyjnych.

  • Nienaganne maniery oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji

  • Sumienność i dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

  • Znajomości branży motoryzacyjnej.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i pracę własną.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w ramach przejrzystego systemu wynagradzania.

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Szkolenie i kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy.

  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i szkolenia importerskie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie motoryzacyjnej o stabilnej pozycji na rynku.

NORD AUTO sp. z o.o. wchodząca w skład Konsorcjum Arefiew, jednej z największych multibrandowych grup dealerskich w Polsce, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracowników do nowego autoryzowanego salonu marki Hyundai

Przewiń do profilu firmy