Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Nowych

Talenthouse HR Advisory

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Poszukujemy osoby, którą motywują cele, doskonale odnajduje się w sprzedaży, chce zarabiać na życie sprzedając dobre samochody i przy okazji robić, to co lubi :) Osoby zainteresowane pracą w jednym z krakowskich salonów prosimy o kontakt - chętnie opowiemy o którą markę chodzi, przekażemy szczegóły związane z ofertą pracy.
Kraków

Cele i zadania:

  • Prezentowanie samochodów adekwatnie do oczekiwań lub potrzeb klientów.
  • Organizowanie jazd testowych wybranymi przez klientów modelami samochodów.
  • Prezentowanie możliwości finansowania zakupu i doposażenia wybranego samochodu.
  • Uzgadnianie z klientami szczegółów zamówienia, przygotowywanie i podpisywanie umów.
  • Organizacja procesu wydania samochodów klientom.
  • Budowanie relacji z klientami, podtrzymywanie kontaktu, pozyskiwanie rekomendacji, poleceń, budowanie swojej bazy potencjalnych klientów.

Kluczowe oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży dla klientów indywidualnych.
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży samochodów lub produktów premium.
  • Ukierunkowanie na cel.
  • Silna motywacja finansowa.
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i budowania relacji.
  • Dobre umiejętności analityczne, dokładność i skrupulatność.
  • Łatwość uczenia się, zapamiętywania i pozyskiwania informacji.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny pozwalający uzyskiwać wysokie zarobki miesięczne.
  • Pracę na pełny etat wg ustalonego harmonogramu, w godzinach pracy salonu.
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe, zarówno produktowe jak i kompetencyjne.
  • Wsparcie kierownika oraz zespołu, partnerskie relacje.
  • Dostępność samochodów :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne