Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca samochodów nowych lub użytkowych

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma AJ Motors to jedyny autoryzowany Dealer marki Volkswagen
    w Bydgoszczy i Toruniu.
    Aktualnie poszukuje kandydatów chętnych rozpocząć współpracę w salonie
    Volkswagen Bydgoszcz lub Volkswagen Toruń na stanowisku:

    Miejsce Pracy: Bydgoszcz lub Toruń

    Opis stanowiska:

    • Poszukujmy Kandydatek / Kandydatów ambitnych, z entuzjazmem o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu. Oferta skierowana jest do osób które swoim zaangażowaniem będą uczestniczyć w rozwoju firmy.

    Nasze oczekiwania:

    • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
    • znajomość branży motoryzacyjnej
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • nastawienie na realizacje wyznaczonych celów biznesowych
    • umiejętność samodzielnego pozyskiwania nowych klientów
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • dotychczasowa praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • szkolenia personalne i produktowe
    • szansę na dalszy rozwój zawodowy
    • jasno określone warunki zatrudnienia
    • możliwość współpracy z rozpoznawalnym międzynarodowym koncernem
    • pracę w przyjaznym zespole
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne do osiąganych wyników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AJ Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest AJ Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 264. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.