Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów Nowych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm na rynku motoryzacyjnym w Lublinie poszerzamy swój zespół w Autoryzowanym Salonie Samochodowym. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Obsługa bieżących klientów salonu oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizowanie jazd testowych z klientami
    • Realizowanie procesu sprzedaży zgodnie ze standardami dealerskimi
    • Utrzymywanie standardów dealerskich na terenie obiektu

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku handlowym min. 2 lata
    • Dobra znajomość MS Office
    • Zainteresowanie branżą samochodową
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Rzetelność i uczciwość
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
    • Profesjonalny program wdrożeń
    • Udział w szkoleniach kompetencyjnych i produktowych
    • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, reprezentującą renomowaną markę
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać w formie elektronicznej za pomocą przycisku aplikowania

    Kontaktujemy się z kandydatami, których dokumenty aplikacyjne zawierają formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.