Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Nowych Marki Audi

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Adama Kręglewskiego 2

Poznań

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:
Numer ref.: Nr ref. PSNA 01/2020

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych
  • rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami obowiązującymi u pracodawcy
  • prezentacja samochodów
  • zawieranie umów kredytowych i leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi, wymogami obowiązującymi w firmie
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • znajomość branży motoryzacyjnej poparta min. rocznym doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • operatywność i skuteczność w działaniu
  • zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • oczekujemy umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • znajomość programów Autostacja oraz Autoteam będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności interpersonalne
  • wymagane prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespol
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy