Logo Pracuj.pl

Sprzedawca Samochodów Nowych marki Ford

NH MOTORS SP. Z O.O.O firmie

NH MOTORS SP. Z O.O.

Gen. Leopolda Okulickiego 43

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów indywidualnych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
  • Realizacja planów sprzedażowych firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz identyfikowanie potencjalnych Klientów
  • Systematyczna rozbudowa bazy danych Klientów indywidualnych
  • Zawieranie umów kredytowych i leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi, wymogami obowiązującymi w firmie
  • Dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta
  • Analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • Minimum roku doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta
  • Doświadczenia w branży motoryzacyjnej – mile widziane
  • Znajomości skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów
  • Wiedzy o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz nienagannej prezencji
  • Skutecznej organizacji pracy, planowania zadań oraz ustalania priorytetów
  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów
  • Operatywności i skuteczności w działaniu
  • Prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy
  • Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu oraz w 2 soboty w miesiącu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagradzania, uzależniony od indywidualnych wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole

O nas

Autoryzowany Dealer marki Ford:

- Salon sprzedaży pojazdów nowych i używanych

- Serwis mechaniczny

- Serwis blacharski-lakierniczy

Sprzedawca Samochodów Nowych marki Ford, Gen. Leopolda Okulickiego 43, Kraków