Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca samochodów nowych marki Skoda

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    Dealerów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Nr ref. NW 06

    Wymagania:

    • Min. wykształcenie średnie,
    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych marek z grupy VW,
    • Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
    • Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów,
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Operatywność i skuteczność w działaniu,
    • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
    • Znajomości branży motoryzacyjnej,
    • Oczekujemy umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
    • Wysoki poziomu obsługi klienta,
    • Znajomości programu Autostacja będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętności interpersonalnych,
    • Wymagane prawo jazdy kategorii B,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
    • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
    • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych,
    • Rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami obowiązującymi u pracodawcy,
    • Prezentacja samochodów,
    • Zawieranie umów kredytowych i leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi, wymogami obowiązującymi w firmie,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w doświadczonym zespole,
    • Bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie Pracodawcy,
    • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie e-maila prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".