Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Nowych Marki Volkswagen

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Drogowa Trasa Średnicowa 2

Świętochłowice

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się
Dealerów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca Samochodów Nowych Marki VolkswagenNumer ref.: Nr ref. SSNVW 01/2021

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych
  • prezentacja samochodów
  • zawieranie umów kredytowych i leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi, wymogami obowiązującymi w firmie
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Wymagania:

  • min. wykształcenie średnie
  • znajomości branży motoryzacyjnej poparta minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży samochodów nowych i przynajmniej 2-3 letnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej
  • znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów
  • operatywność i skuteczność w działaniu
  • zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • oczekujemy umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • oczekujemy systematyczności i samodzielności w działaniu
  • wysoki poziomu obsługi klienta
  • umiejętności interpersonalnych
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość pakietu ms office (w szczególności Excel)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomości programu Autostacja będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie pracodawcy
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne