Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów Nowych

  • Warszawa, Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    "Renault Retail Group Warszawa” Sp. z o.o.

    Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce,
    będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie
    sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group
    poszukuje utalentowanych i doświadczonych osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
    • kompleksowa obsługa Klienta - od analizy  potrzeb, przez prezentację samochodów, jazdę testową, ofertowanie, po finalizację procesu sprzedaży,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
    • realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy,
    • analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji,
    • prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • minimum średnie wykształcenie,
    • znajomość rynku motoryzacyjnego,
    • doświadczenie w pozyskiwaniu i profesjonalnej obsłudze Klientów,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywność, zaangażowanie,
    • duża motywacja do pracy,
    • pogodne usposobienie,
    • prawo jazdy kat. B,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • bogaty pakiet socjalny.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    bottom