Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Nowych

Budmat Auto Sp.z o.o.O firmie

Budmat Auto Sp.z o.o.

Bielska 67

Płock

Sprzedawca Samochodów Nowych

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta na terenie autoryzowanego salonu (diagnoza potrzeb, prezentacja aut, jazdy testowe, ofertowanie, sprzedaż),
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży - warunek niezbędny ,
  • Motoryzacja to Twoja pasja,
  • Znasz standardy obsługi klienta,
  • Potrafisz skutecznie negocjować,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne, premiowe wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy