Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca samochodów nowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

    Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

    Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Centrum Poznań (Grupa Krotoski-Cichy), poszukujemy osoby na stanowisko:
    Volkswagen Samochody Osobowe
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. SD/Poznań/01.2019

    Twoje zadania będą polegały na:

    • Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim;
    • Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych;
    • Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów;
    • Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych;
    • Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. telefon, Internet);
    • Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach;
    • Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;
    • Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

    Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

    • Doświadczeniem w pracy w sprzedaży i/lub w obsłudze Klienta (1-2 lata);
    • Chęcią i motywacją do pracy w obszarze sprzedaży w branży motoryzacyjnej;
    • Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;
    • Zdolnościami interpersonalnymi;
    • Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;
    • Orientacją na wynik;
    • Wysoką kulturą osobistą;
    • Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
    • Prawem jazdy kat. B;
    • Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe).

    W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji – autoryzowanym salonie spełniającym najwyższe standardy marki Volkswagen;
    • Otwartą, przyjazną atmosferę, zgrany zespół, uczciwe relacje;
    • Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system motywacyjny, niezbędne narzędzia pracy;
    • Wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premii, prowizji i dodatkowych bonusów/profitów od sprzedaży, np. programy lojalnościowe);
    • Możliwości doskonalenia kompetencji poprzez zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, szkolenia firmowe i z ramienia importera.

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) poprzez przycisk Aplikuj na stronie.

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”

    Rekrutację na rzecz firmy Auto Handel Centrum Krotoski–Cichy sp.j., ul. Skórzewska 8, 62-081 Wysogotowo prowadzi Integra Consulting Sp. z o.o., ul. Górki 7, 60-204 Poznań. Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.