Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów Nowych

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Centrum TMT Autoryzowany Salon i Serwis marki OPEL w Świdnicy
    poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Świdnica

    Opis stanowiska:

    • Stacjonarna sprzedaż samochodów nowych
    • Aktywne pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów indywidualnych
    • Realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych
    • Umiejętność przygotowania umów kredytowych i leasingowych
    • Wykonywanie niezbędnych czynności procesowych związanych z ubezpieczeniem i leasingiem
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym i dbałość o jakość obsługi

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia w handlu na rynku motoryzacyjnym
    • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
    • Duże zaangażowanie, kreatywność oraz orientacja na wynik
    • Zdolności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji
    • Biegła znajomość pakietu MS Office (ze wskazaniem na program Excel)
    • Kultura osobista
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę
    • Szkolenia produktowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Proszę przesyłać cv wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wiadomości wpisując
    „Sprzedawca samochodów nowych”

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    bottom