Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów - SEAT for Business

Grupa PGD - SEAT EuromotorO firmie

  • Jasnogórska 60, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Grupa PGD - SEAT Euromotor

Jasnogórska 60

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż w kanale firmowym samochodów marki SEAT oraz produktów komplementarnych (w tym: oferta finansowania oraz program serwisowy)

  • Bezpośrednie, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych (poszukujemy osób, które będą gotowe do aktywnego pozyskiwania Klientów)

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami (telefoniczne/video, mailowe, bezpośrednie)

  • Diagnozowanie potrzeb Klientów, zarządzanie procesem ofertowania, finalizacja procesu sprzedaży

  • Systematyczna praca w CRM (zarządzanie kontaktami z Klientami)

  • Monitorowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B/ obsłudze Klientów biznesowych

  • Jesteś silnie zmotywowany w osiągnięciu wyznaczonych celów

  • Prezentujesz pro kliencką postawę oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Interesujesz się motoryzacją

  • Wykazujesz się samodzielnością i systematycznością w działaniu

  • Sprawnie obsługujesz pakiet MS Office

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w obszarach: motoryzacja, bankowość, telekomunikacja, fotowoltaika

To oferujemy

  • Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Wynagrodzenie jest oparte na podstawie i prowizji bez górnych limitów - wysokość premii jest uzależniona wyłącznie od Twojej pracy

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Oferujemy realną możliwość rozwoju zawodowego w prężenie rozwijającej się organizacji

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon także do użytku prywatnego)

  • Szkolenia importerskie

  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Zapewniamy dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna/video

2

Spotkanie w siedzibie firmy/ Assessment Center

3

Finalizacja rozmów z wybranym Kandydatem

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

SEAT Euromotor to dynamicznie działający i stale rozwijający się salon samochodowy i serwis mechaniczny w Krakowie oraz Warszawie. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jesteśmy częścią Holding1.

Przewiń do profilu firmy