Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca samochodów sportowych oraz luksusowych

SILESIA AUTO CENTRUM sp. z o.o.

6 00015 000 brutto / mies.
  • Wałowa 32, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wałowa 32

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż samochodów używanych do klientów indywidualnych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych dla Klientów

  • Dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Budowanie relacji z Klientami

  • Budowanie wizerunku firmy oraz marki zgodnie z jej wartościami oraz wizją

  • Rozwijanie wiedzy i umiejętności w zakresie oferty marki, jej konkurencji oraz wymogów rynkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania działań

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją rynkową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa wraz z systemem premiowym)

  • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń

O nas

Silesia Auto Centrum zajmuje się sprzedażą samochodów sportowych oraz luksusowych importowanych z USA, Kanady oraz Japonii.