Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca samochodów użytkowych marki Volkswagen

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    www.porschewarszawaokecie.pl

    Nr ref. WNW OK 01

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie,
    • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów z grupy VW,
    • Znajomość skutecznych technik sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów,
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Operatywność i skuteczność w działaniu,
    • Duże zaangażowanie, motywacja oraz determinacja w osiąganiu celów,
    • Umiejętności handlowe i negocjacyjne,
    • Wysoki poziomu obsługi klienta,
    • Wysoki poziom kultury osobistej
    • Nienaganna prezencja
    • Znajomość sovoir vivre mile widziana
    • Zdolności interpersonalne,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

    Opis stanowiska:

    • Realizacja procesu obsługi – sprzedaży samochodów określonego w standardach firmy,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Zapewnienie najwyższej jakości i profesjonalnej obsługi w zakresie procesu sprzedaży,
    • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów detalicznych,
    • Statyczna prezentacja samochodów w salonie oraz odbywanie jazd testowych Zawieranie umów kredytowych i leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi wymogami obowiązującymi w firmie oraz w banku,
    • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych,
    • Sumienna i rzetelna praca w CRM,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym,
    • Regularne raportowanie.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Pracę w doświadczonym zespole,
    • Bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie Pracodawcy,
    • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport).
    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz

    W temacie e-maila prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".