Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów Używanych

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Autoryzowany Salon Samochodowy
    TANDEM Sp. z o.o

    Częstochowa ul. Krótka 16

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego Salonu
    w Częstochowie, kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż samochodów, osobowych i dostawczych w autoryzowanym salonie
    • przygotowanie oferty do sprzedaży
    • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów
    • prezentację samochodów używanych i przeprowadzanie jazd próbnych
    • prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji

    Wymagania:

    • umiejętności sprzedażowe
    • doświadczenie w branży samochodowej mile widziane
    • samodzielność w działaniu
    • zdolność do pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B

    Ze swojej strony proponujemy:

    • umowę o pracę w Firmie o stabilnej pozycji
    • dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny
    • stanowisko o dużym stopniu samodzielności
    • system premiowy doceniający osiągnięte rezultaty
    • niezbędne szkolenia branżowe (zewnętrzne i wewnętrzne)
    Oferty CV prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.