Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Używanych

ABC Cars Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Do punktu sprzedaży samochodów poleasingowych Master 1 w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • sprzedaż samochodów osobowych używanych w salonie o wieloletniej, ugruntowanej pozycji lidera w sprzedaży samochodów poleasingowych,
  • przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • komunikowanie się z klientami w trakcie realizacji zakupu oraz realizowanie obsługi posprzedażnej,
  • prezentacja samochodów klientom, jazdy próbne,
  • sprzedaż finansowania zakupu samochodu,
  • odpowiedzialność i dbałość o właściwą ekspozycję samochodów,
  • prowadzenie dokumentacji transakcji w systemie.

Wymagania:

  • umiejętności sprzedażowe,
  • doświadczenie w sprzedaży samochodów wraz z finansowaniem,
  • umiejętność i sprawność pracy w systemach,
  • doświadczenie w branży samochodowej i pasja motoryzacyjna,
  • samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia  w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając przycisk Aplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy