Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca samochodów używanych

  • Warszawa, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Carsed Autoryzowany Dealer marki SEAT, Skoda, Volkswagen
    zatrudni ( do oddziałów w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego i w Warszawie:

    Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Profesjonalna obsługa klienta w zakresie sprzedaży samochodów używanych
    • Praca wg standardów koncernu Volkswagen Group w ramach programu Das Welt Auto
    • Pozyskiwanie samochodów do odsprzedaży
    • Dbałość o ekspozycję samochodów używanych
    • Kreowanie wizerunku firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży samochodów używanych minimum 2 lata
    • Wykształcenia minimum średnie
    • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
    • Prawa jazdy kat. B
    • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych

    Oferujemy:

    • Pracę dla dynamicznie rozwijającej się marki na rynku motoryzacyjnym
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.