Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AUTO1 Group AG (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmujesz do wiadomości że Administratorem Danych Osobowych jest AUTO1 Group AG (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy), adres do kontaktu [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Sprzedawca samochodów używanych online

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

3 6008 000 brutto / mies.

Połczyńska 31A

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja firmy i dedykowanej jej platformy handlowej

  • Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi

  • Przedstawianie najlepszych ofert kupcom, analiza ich oczekiwań i dostosowywanie oferty do ich strategii zakupowe

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną

  • Profesjonalne podejście do partnerów, dobrej organizacji pracy, chęci do realizacji celów

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • Wysoka odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i nieograniczonym systemem prowizyjnym

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

AUTO1 Group to wiodąca europejska platforma do zakupu i sprzedaży samochodów używanych online. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych, a przychód wyniósł 3,5 miliarda euro. Od momentu założenie firmy w 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 700 osób.

Od 4 lutego 2021 Grupa jest notowana na giełdzie we Frankfurcie.

W skład Grupy wchodzi AUTO1 Polska, Autohero Polska oraz kupimytwojsamochod.pl

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Sprzedawca jako pierwszy nawiązuje kontakt z naszymi partnerami biznesowymi. Zapoznaje ich z działaniem platformy jak i całej AUTO1 Group. Pomaga w dokonywaniu najlepszych zakupów dostosowanych do potrzeb naszego klienta.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, a kontakt z klientem nie jest Ci obcy - to praca dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje