Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów Używanych

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z planowanym otwarciem
    Nowego Salonu i Serwisu Samochodowego
    Peugeot - Citroen w Sosnowcu
    poszukujemy kadry pracowniczej na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż samochodów używanych ,osobowych i dostawczych w autoryzowanym salonie
    • przygotowanie oferty do sprzedaży
    • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów używanych
    • ocena stanu technicznego przyjmowanych pojazdów przy wsparciu Działu Serwisu
    • prezentację samochodów używanych i przeprowadzanie jazd próbnych
    • prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji

    Wymagania:

    • umiejętności sprzedażowe
    • doświadczenie w branży samochodowej mile widziane
    • samodzielność w działaniu
    • zdolność do pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B

    Dzięki pracy z nami otrzymasz:

    • stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
    • terminowe wynagrodzenie, oraz premia uzależniona od indywidualnych wyników pracy
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne
    • dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny
    • zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

    Oferty CV prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.