Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Używanych

AUTOPUNKT Pewne UżywaneO firmie

  • Puławska 557, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTOPUNKT Pewne Używane

Puławska 557

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego (analiza potrzeb, prezentacja oferty, jazda testowa, negocjacje handlowe, finalizacja procesu sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Bezpośrednia sprzedaż samochodów używanych z przypisanego stoku

  • Prowadzenie wycen i zakupów samochodów używanych

  • Poszukiwanie nowych źródeł zakupów samochodów

  • Prowadzenie bazy Klientów w CRM

  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży

  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Jesteś pasjonatem motoryzacji

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych poparte sukcesami

  • Posiadasz wiedzę o rynku samochodów używanych

  • Prezentujesz otwartą postawę i wysoką kulturę osobistą

  • Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością

  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe

  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)

  • Dla naszych Pracowników oferujemy zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Sieć oddziałów „Autopunkt. Pewne Używane” powstała w wyniku połączenia dwóch dużych sieci salonów samochodów używanych: Pewne Używane Grupy PGD i Autopunkt Grupy Express, obejmując swym zasięgiem aż 11 lokalizacji w Polsce, stale się rozwijając.

Zakup samochodu używanego w Autopunkt. Pewne Używane przebiega tak, jak w przypadku zakupu samochodu nowego w autoryzowanym salonie.

Połączenie doświadczeń obu biznesów pozwoliło na zwiększenie skali działania, powiększenie oferty dostępnej dla Klientów oraz poprawienie jakości obsługi zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jesteśmy częścią Holding1.

Przewiń do profilu firmy