Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów Volvo Car PGD Kraków

Grupa PGD - Volvo Car PGD

aleja Powstańców Śląskich 22

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów w autoryzowanym salonie samochodowym według obowiązujących standardów

  • Pozyskiwanie nowych Klientów poprzez aktywne działania handlowe

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Prowadzenie bazy Klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów, utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży

  • Analiza trendów rynkowych – działań konkurencji, potrzeb Klientów

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w sprzedaży samochodów nowych)

  • Jesteś pasjonatem motoryzacji

  • Posiadasz wiedzę o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym

  • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować

  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą

  • Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością

  • Jesteś dobrze zorganizowany

  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe

  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w sektorze Premium

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)

  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Dla naszych Pracowników oferujemy zniżki na usługi i produkt Holdingu 1

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Volvo Car PGD Kraków to autoryzowany salon samochodowy i serwis mechaniczny. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy