Oferta pracy

Sprzedawca Samochodów

Grupa PGD

Grupa PGD

Krasnobrodzka 5

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klientów salonu- od diagnozy potrzeb, przez prezentację samochodów i jazdy testowe, po ofertowanie i finalizację procesu sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Planowanie i terminowa realizacja kontaktów z Klientami (systematyczna praca na CRM-ie)

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy

  • Budowanie pozytywnych doświadczeń Klientów z Marką i Dealerem

  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji

  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w Handlu/Obsłudze Klienta

  • Pasja do motoryzacji - posiadasz wiedzę o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym, potrafisz też o nich opowiadać

  • Znajomość standardów obsługi Klienta i umiejętność negocjacji

  • Prokliencka postawa i wysoka kultura osobista

  • Empatia, umiejętność słuchania oraz cierpliwość

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć osiągania wysokich wyników sprzedażowych

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów

To oferujemy

  • Zostaniesz zatrudniony w oparciu o stabilną umowę o pracę (pierwsza umowa na 1 rok - brak okresu próbnego)

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii

  • Przejdziesz ścieżkę szkoleń importerskich

  • Będziesz pracował w doświadczonym, wspierającym się zespole, w nieustannie rozwijającej się firmie

  • Zapewnimy Ci opiekę medyczną w Luxmed (również dla Twoich najbliższych)

  • Możesz liczyć na zniżki na produkty i usługi w Holding1 (m.in. zakup czy wynajem auta)

  • Dofinansujemy Twoją aktywność fizyczną - dofinansowanie karty Benefit Multisport

  • Mikołajki dla Dzieci (spektakl teatralny, prezenty – słodycze, bon podarunkowy)

  • Weźmiesz udział w corocznym konkursie „Tytany”, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Grupa PGD

Grupa PGD to pierwsza polska grupa dealerska, pionier wielomarkowości, która nieustannie się rozwija.

W związku z otwarciem salonu i serwisu w Warszawie marki Opel, zapraszamy do udziału w prowadzonej rekrutacji.

Pracujemy według najwyższych standardów, dobrych praktyk opartych na wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy