Oferta pracy

Sprzedawca- Samodzielny Kierownik Oddziału

Geers Dobry Słuch

  • Kwidzyn

    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie salonu protetyki słuchu;

  • Aktywne uczestnictwo w obsłudze Klienta;

  • Przeprowadzanie badań słuchu;

  • Dobór aparatów słuchowych i innych urządzeń;

  • Realizowanie założonych budżetów sprzedaży swojego oddziału;

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz przed innymi instytucjami;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta;

  • Gotowość do rozpoczęcia nauki w szkole protetyki słuchu i uzyskania dyplomu;

  • Odpowiedzialność, aktywność i dobra organizacja własnej pracy;

  • Optymizm oraz gotowość do pracy z Klientem (gównie powyżej 60tego roku życia)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w zespole w nowoczesnej firmie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Prace od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od indywidualnych wyników sprzedaży;

  • Rozbudowany system socjalny: m.in. dofinansowanie do kart sportowych;

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego;

  • Prywatną opieke medyczną;

  • Specjalistyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz możliwość zdobycia zawodu protetyka słuchu;

  • Uczestnictwo w spotkaniach regionalnych wraz z innymi kierownikami oraz wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Firma GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najszybiej rozwijających się firm na tym rynku.

Poszukujemy ludzi z pasją, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy profesjonalną obsługę naszych Klientów, aby nasza firma wyróżniała się na tle konkurencji.

Przewiń do profilu firmy