Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - sklep firmowy

"FRANC - TEXTIL" sp. z o.o.

4 0004 300 brutto / mies.

Malborska 41

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów detalicznych w sklepie branży dekoracji wnętrz

  • Obsługa klientów hurtowych, sklepów, architektów

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Doradztwo z zakresu dekoracji wnętrz, przygotowywanie wycen i kalkulacji

  • Dbanie o wizerunek sklepu

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Podzielność uwagi

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności doradztwa z zakresu dekoracji wnętrz

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane zainteresowania z zakresu dekoracji wnętrz, trendów w urządzaniu i projektowaniu

  • Kreatywność, samodzielność oraz umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy

  • Poczucie stylu, estetyki

To oferujemy

  • Udział w rozwijaniu znanej i cenionej marki

  • Interesującą i kreatywną pracę w stabilnej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4000,00 brutto na okresie próbnym

O nas

Opis

Dekoria.pl to znana i ceniona marka w branży dekoracji wnętrz, producent wyrobów tekstylnych oraz największy polski sklep internetowy z branży wnętrzarskiej. Stawiamy na ciągły rozwój naszej marki . Nie tylko sprzedajemy ale przede wszystkim jesteśmy kreatorem stylu i wnętrz - tworzymy setki aranżacji, edukujemy z zakresu dekoracji wnętrz i inspirujemy nie tylko w Polsce ale w Europie do upiększania swoich mieszkań. Inwestujemy w sesje zdjęciowe, konteksty, artykuły, współpracę z programami tv.

Termin rozpoczęcia pracy od zaraz.

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania, to spróbuj swoich sił u nas.