Oferta pracy

Sprzedawca

Inter-Team Sp. z o.o.O firmie

  • Słubice, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem części samochodowych i wyposażenia warsztatów. Posiadamy 80 oddziałów na terenie całego kraju i oddział w Czechach. Od ponad 27 lat kształtujemy rynek motoryzacji w Polsce i Europie. Zatrudniamy ponad 1400 pracowników. Posiadamy silnych partnerów zapewniających nam stabilne warunki do rozwoju. Jako pierwsi w branży testujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania dedykowane naszym klientom. Wchodzimy na nowe rynki, realizujemy fascynujące projekty z zakresu nowych technologii, IT, logistyki, marketingu i promocji. Brzmi interesująco?

Aktualnie poszukujemy:
Sprzedawca

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy
  • Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów
  • Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami
  • Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy

Oczekujemy:

  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta
  • Znajomości obsługi komputera i programów sprzedażowych
  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”.

Słubice - APLIKUJ
Zielona Góra - APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne