Oferta pracy

Sprzedawca

Grene Sp. z o.o.O firmie

  • Słupca, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma GRENE to największa sieć sklepów rolniczo-technicznych w Polsce. Bogata oferta i wysoka jakość zamiennych do traktorów i maszyn rolniczych, produktów do zootechniki, hydrauliki, transmisji mocy, ogrodnictwa oraz specjalistyczna odzież BHP i zabawki związane z rolnictwem powodują, że zaufały nam miliony Klientów. Fuzja w 2014 roku z holenderską firmą KRAMP to dla GRENE kolejny krok w rozwoju, przede wszystkim - rozszerzenie oferty produktowej oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie wsparcia technicznego serwisu.
Nasi pracownicy w sklepach nie są zwykłymi sprzedawcami podającymi towar z półki.
Są doświadczonymi doradcami i prawdziwymi profesjonalistami. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie młodych ludzi, którym umożliwiamy start zawodowy i dajemy im szansę rozwoju.
Nasz cel to - "sprzedawać z doradztwem".
SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Słupca

Główne zadania:

  • profesjonalna obsługa klientów sklepu
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • realizacja założonych celów sprzedaży
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • podstawowa znajomość branży rolniczej lub jej otoczenia
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany i nowe zadania
  • samodzielność i dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • wysoka kultura osobista

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • fundusz socjalny
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • profesjonalne szkolenia
  • system nagród uzależniony od wyników sprzedaży i indywidualnego

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grene  Sp. z o.o. , Kramp Sp. z o.o. (obsługa w zakresie HR) oraz pozostałe spółki kapitałowe grupy Kramp  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Grene Sp. z o.o.  z siedzibą w Modle Królewskiej; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy