Oferta pracy

Sprzedawca

Hurtownia Chemii Budowlanej Zacisze S.A.O firmie

Hurtownia Chemii Budowlanej Zacisze S.A.

15 Sierpnia 85

Sochaczew

Hurtownia Chemii Budowlanej „Zacisze S.A. market budowlany Patio Color w Sochaczewie poszukuje pracownika na stanowisko

SPRZEDAWCA

Opis stanowiska:

  • sprawne uzupełnianie towaru na półkach,
  • dbanie o dostępność asortymentu oraz dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów,
  • aktywna sprzedaż,
  • profesjonalne doradztwo i pomoc w zakupach.

Wymagania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży budowlanej , wykończenia wnętrz będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz
w temacie wpisując SPRZEDAWCA - SOCHACZEW

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Jeżeli chcą Państwo aby CV było wykorzystane zarówno w procesie obecnej, jak i przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie tekstu poniższej klauzuli.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Nie umieszczenie w dokumencie CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata będzie traktowana jako brak zgody na wzięcie udziału w rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy