Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Zacisze S.A.O firmie

  • Sochaczew
    Sochaczew, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprawne uzupełnianie towaru na półkach,
  • dbanie o dostępność asortymentu oraz dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów,
  • aktywna sprzedaż,
  • profesjonalne doradztwo i pomoc w zakupach.

Nasze wymagania

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży budowlanej , wykończenia wnętrz będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • praca w systemie równoważnym.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz w temacie wpisując SPRZEDAWCA - SOCHACZEW

Sprzedawca, Sochaczew