Oferta pracy

Sprzedawca, specjalista ds. sprzedaży

Andrzej Całka 1. FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "METAL-TECH" 2. "ANRE"O firmie

2 800‐6 000 zł brutto / mies.
  • Bochnia, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Tworzymy zespół doradców, sprzedawców i osób pełnych zaangażowania, ambitnych i pozytywnie nastawionych do pracy w naszych punktach sprzedaży stacjonarnej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoim podstawowym obowiązkiem będzie:

  • obsługa Klientów sklepu,
  • obsługa kasy, operacji płatniczych w sklepie,
  • doradztwo techniczne oraz pomoc w doborze najlepszego sprzętu,
  • przygotowywanie towaru, dbanie o porządek i ekspozycję sklepu,
  • budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami,
  • realizacja działań sprzedażowych,
  • analiza rynku i działań konkurencji;

Od kandydatów oczekujemy:

  • techniczna znajomość zagadnień z zakresu branży narzędzi i elektronarzędzi,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomości i biegłości w obsłudze komputera,
  • elastyczności, dyspozycyjności, odpowiedzialności i sprawności organizacyjnej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

Kandydatom oferujemy:

  • interesującą pracę w ambitnym zespole w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
  • zdobywanie doświadczenia w handlu, dzięki szkoleniom i codziennej pracy w sklepie,
  • praca w firmie z ponad 20 letnim udziałem w lokalnym rynku,
  • praca z renomowanymi markami w branży narzędziowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Firma Handlowo-Usługowa "METAL-TECH" Andrzej Całka. Obowiązek informacyjny dotyczący ochrony danych osobowych znajduje się na stronie www.metaltech.sklep.pl w zakładce: polityka prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy