Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca / Sprzedawczyni

TELEMEDIA S.C.

19,7020,00 brutto / godz.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy sprzedawcy na zastępstwa, najlepiej studentów chcących sobie dorobić w wakacje i pomóc w innych miesiącach zastępując naszych pracowników w soboty i w trakcie urlopów.

Proszę przesyłać CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub na adres e-mail

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy i sumienność oraz pozytywna energia