Oferta pracy

Sprzedawca/Sprzedawczyni

IKEA Retail, Szczecin

  • Białowieska 2, Gumieńce, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziele handlowe
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Białowieska 2

Gumieńce

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • doradzanie klientom w zakresie urządzania i meblowania domu,

  • udzielanie informacji dotyczących produktów IKEA, możliwości dostawy, form dokonywania zakupów i korzystania z oferowanych serwisów,

  • dbanie o prezentację asortymentu i porządek na dziale,

  • praca w trybie zmianowym – w dni robocze, soboty i niedziele handlowe.

Nasze wymagania

  • szeroko rozumiana obsługa klienta jest Twoją mocną stroną,

  • interesujesz się wystrojem wnętrz,

  • lubisz wychodzić z inicjatywą i chętnie bierzesz na siebie odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • praca w zespole daje Ci radość,

  • jesteś kreatywna/y i potrafisz tworzyć nieoczywiste i zaskakujące rozwiązania,

  • samodzielnie organizujesz swój czas pracy,

  • szukasz stabilnego zatrudnienia,

  • chcesz pomagać klientom spełniać marzenia o pięknym domu.

To oferujemy

  • umowę o pracę na 1/2 etatu,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

  • dodatkowe dni wolne urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • grafiki przekazywane z miesięcznym wyprzedzeniem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Praca w IKEA to nie tylko nasze codzienne zadania – a Ciebie nie określa tylko to, co masz w swoim CV! Dla nas to, kim jesteś i jakimi wartościami kierujesz się na co dzień, znaczy więcej od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach

Przewiń do profilu firmy