Logo Pracuj.pl

Sprzedawca/Sprzedawczyni w Dziale Mebli Kuchennych

IKEA Retail, WrocławO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

IKEA Retail, Wrocław

Czekoladowa 5

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za proces planowania kuchni dla naszych klientów,
  • w praktyce wykorzystywanie programów do planowania wnętrz i asortymentu na wymiar,
  • zapewnianie klientom profesjonalnej pomocy i doradztwa, zarówno w zakresie mebli kuchennych, sprzętu AGD, mebli do jadalni, a także akcesoriów do gotowania i serwowania,
  • inicjowanie rozmowy z klientami i obsługiwanie ich z troską i uwagą, badając ich potrzeby i dzieląc się swoją wiedzą,
  • współpracowanie z wieloma funkcjami w sklepie w celu zapewnienia jak najlepszej dostępności produktów i komercyjnej ekspozycji towaru,
  • udzielanie informacji dotyczących produktów IKEA, możliwości dostawy, form dokonywania zakupów i korzystania z oferowanych serwisów,
  • dbanie o prezentację asortymentu i porządek na dziale,
  • pracowanie w trybie zmianowym – w dni robocze, soboty i niedziele handlowe.

Nasze wymagania

  • praca z klientami i w zespole daje Ci radość,
  • interesujesz się wystrojem wnętrz,
  • lubisz podejmować inicjatywę,
  • szukasz stabilnego zatrudnienia,
  • chcesz pomagać klientom spełniać marzenia o pięknym domu.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat lub 3/4 etatu,
  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych
  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
  • kartę Multisport,
  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,
  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
  • dodatkowe 4 tygodnie urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka
  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
  • prywatny plan emerytalny,
  • indywidualne ubezpieczenie na życie,
  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,
  • grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Sprzedawca/Sprzedawczyni w Dziale Mebli Kuchennych, Czekoladowa 5, Wrocław